• Ďalšie informácie

• Zázemie školy

•

Škola na svoju činnosť využíva dve podlažia samostatného pavilónu bývalej mestskej základnej školy na Bernolákovej ulici č. 21 na Sekčove.

Žiaci majú k dispozícii telocvičňu; multisenzorickú miestnosť Snoezelen; terapeutickú miestnosť na hudobné terapie, INPP terapiu, Benaudira terapiu; počítačovú učebňu; polytechnickú miestnosť na výučbu prírodovedných predmetov; kuchynku. Vo všetkých učebniach sa využíva najmodernejšia technika (počítače, notebooky, interaktívne tabule) a učebné pomôcky (napr. mikroskopy, modely rastlín, zvierat, súbor pomôcok na chémiu a fyziku, Bee Bot atď.) a postupne sa jestvujúci inventár dopĺňa. Pre žiakov je zabezpečený výdaj obedov.

V škole fungujú 3 oddelenia ŠKD ( Školský klub detí). Deti tiež môžu navštevovať rôzne krúžky: Športový krúžok, Milujem Slovensko, Hudba hraj, Čítanie s porozumením I (pre žiakov prvého stupňa), Čítanie s porozumením II (pre žiakov druhého stupňa), Mladý remeselník, Fotograficko-tvorivý krúžok a Z každého rožku trošku

Prevádzka školy začína ranným schádzaním od 6:30 hod. a končí rozchádzaním z ŠKD o 16:00 hod.