• O nás

• Ďakujeme sponzorom

• Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti začala činnosť  1. septembra 2015. Keďže ide o neziskovú organizáciu, nevyberá od žiakov školné, aby si školu mohlo dovoliť každé dieťa trpiace touto diagnózou. Preto v snahe o poskytnutie čo najkvalitnejšieho vzdelania pre deti s poruchami aktivity a pozornosti si škola okrem financovania zo štátneho rozpočtu  pomáha získavaním finančných darov od jednotlivých sponzorov, úsilím o schválenie  projektov podporujúcich školu, materiálnou pomocou firiem alebo jednotlivcov. Sme preto veľmi vďační za každú pomoc, ktorú nám preukážete.

Pomoc našich sponzorov sa snažíme spropagovať všetkými dostupnými prostriedkami – prostredníctvom našej webovej stránky, pomocou vývesných tabúľ v priestoroch školy, pri rozhovoroch v mediálnych výstupoch o činnosti školy a pod. Zároveň  donorom transparentne preukazujeme účel a využitie finančnej či materiálnej pomoci.

Od potenciálnych darcov by sme privítali darovanie výpočtovej a kancelárskej techniky, kompenzačných pomôcok, športového náradia, detskej literatúry, kobercov, stoličiek a stolov do učební, pomôcok do rehabilitačnej miestnosti, spoločenských hier a stavebníc a predaj zánovného klavíra za symbolickú cenu.

Vopred veľmi pekne ďakujem za ochotu a chuť spolupracovať s nami!

Želám Vám všetko dobré

zriaďovateľ školy

Sponzori:

Ďakujeme veľmi pekne MUDr. Anne Schlosserovej, majiteľke spoločnosti Reuma, s.r.o., Konštantínova 19, 080 01 Prešov za veľkú materiálnu i ľudskú pomoc. Našu školu podporila kúpou 2 notebookov s príslušenstvom, 2 CD prehrávačov i ďalších elektrospotrebičov, ale aj darovaním kancelárskeho spotrebného materiálu.

Ďakujeme tiež ďalším, ktorí nás podporujú:

SRO invest, s.r.o.

Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.