• O nás

• Občianske združ. Pokoj

• Cieľom občianskeho združenia je podpora a rozvíjanie aktivít na miestnej i celoštátnej úrovni v oblasti:

• vzdelávania,
            • kultúrno-spoločenskej činnosti pre deti a mládež (najmä však hyperaktívnych detí a detí s vývinovými poruchami učenia).

Združenie  organizuje a realizuje výchovné a vzdelávacie podujatia, workshopy a kurzy pre deti, mládež a ich rodičov, uskutočňuje publikačné, vzdelávacie a konzultačné činnosti s cieľom podporovať najmä hyperaktívne deti a deti s vývinovými poruchami učenia vo vzdelávaní a finančne a organizačne pomáhať pri zabezpečení kultúrnych, vzdelávacích a športových aktivít detí a mládeže.

Cieľom združenia je tiež vytvárať materiálne, technické a fondové podmienky na podporu odborníkov, ktorí sa venujú hyperaktívnym deťom a deťom s vývinovými poruchami učenia, to jest pedagógom, špeciálnym pedagógom, ich asistentom, pediatrom, psychológom, sociálnym pracovníkom, logopédom, lingvistom a podobne.

Sídlo združenia: Royova 19A, 080 05 Prešov – Solivar.

DIČ: 2024174537

Aktivity členov Občianskeho združenia Pokoj a ich priateľov:

Výročná správa 2014.docx

Dodatok k výr. správe 2014.docx